Doç. Dr. Mükerrem Şahin

Doç. Dr. Mükerrem Şahin Kimdir?

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mükerrem Şahin, bor madeninin sağlıkta kullanılması için uzun zamandır öğrencilerle birlikte çeşitli çalışmalar yapmıştır. Bor’un sağlıkta her alanda kullanılması gereken bir element olduğunu belirten Şahin, “Belki dünya bunu biliyor. Bizim literatür kayıtlarımıza yeni yeni giriyor ya da araştırma var ama halk bunu bilmiyor. Ama her bor, her üründe kullanılmaz. Bor özellikle kemik erimesinde çok iyi destekçi. Ayrıca, kalsiyum, magnezyum bağlamayı sağlıyor. Zaten bor’un sağlıkta ilk kullanılışı romatoid artrit’tir.(iltihaplı romatizma). Artrit tedavisinde bor kullanılıyor, tedavide çok başarılı süreçleri yönetiyor.

Doç. Dr. Mükerrem Şahin bileşenlerini formülüze ettiği bitkisel ürünlerinde bu şifa kaynağı Bor minerali üzerine çeşitli çalışmalar, araştırmalar ve geliştirmeler yapmaktadır. Bir çok televizyon kanalında bu alanda çalışmalarını dile getiriyor. Yaptığı çalışmalar Dünya çapında ilgiyle takip edilmekte ve kendisi de bu alanda Dünya da çalışmaları yakından takip etmektedir.

https://www.aa.com.tr/tr/bilim-teknoloji/bordan-uretilen-10-urunden-4u-piyasaya-sunuldu/2043532#
https://www.cnnturk.com/saglik/prostat-hastalarina-bor-icerikli-karisim

Adres

Güvenevler Mahallesi Cinnah Caddesi Gelibolu Sokak No:3/8 Çankaya - ANK

7/24 Destek Hattı

+90 (312) 503 40 40

[email protected]

Sanal Market Uygulamamız.

Çok Yakında Yayında Olacak.
droctasatis-logomuz

HB GRUP KİMYA TEKNOLOJİ VE  SANAYİİ, Bor uç ürünleri sentezlemek, sentezlenen bileşikler için pilot seviyede üretim tesisleri kurmak, üretim sistemleri için patent almak, alınan patentlere göre üretim yapmak, geliştirilen ürünleri ya da patentleri pazarlamak amacı ile 2014 yılında kurulmuş bir ar-ge şirketidir.

YASAL UYARI

İlgili Yasa ve Reklam Yönetmelik Kurallarına Uyularak Endikasyon ve Hastalık Adı Belirterek Bitkisel Destek Ürünleriyle İlgili Tanıtım Yapılmamaktadır.

Sosyal Medyalar

Ödeme Yöntemleri :

Copyright © 2021 Sis Organik Tarım Ürünleri

Add to cart