Bor Jen El Temizleme Solüsyonu

19,99

İçerik:

Kekik, Defne, Karanfil  gibi bitki ekstreleri ile Lavanta yağı ve Özel BOR bileşiği vardır.

Kullanımı: 

Yeterli miktarda ellere dökülerek dezenfekte yapılır. İstenen sıklıkta kullanıma uygundur. Düzenli kullanımda ellerin temiz ve nemli kalmasına yardımcı olur.

İlgili Yasa ve Reklam Yönetmelik Kurallarına Uyularak Endikasyon ve Hastalık Adı Belirterek Bitkisel Destek Ürünleriyle İlgili Tanıtım Yapılmamaktadır.

Stokta yok

Stok kodu: GELV201020201537091 Kategoriler: Etiketler: , , , ,

Açıklama

Borlu El Dezenfektanı

Bilindiği üzere dezenfekte, cansız ortamdaki bakteri endosporları dışında kalan patojen mikroorganizmaların öldürülmesi veya üremelerinin durdurulması işlemidir. Bu amaçla kullanılan kimyasal maddelere dezenfektan denir. Dezenfektanlar, insan trafiğinden ve kalabalıktan kaynaklı olarak virüs ve bakteri gibi hastalığın oluşmasına neden olan organizmaların yok olması için çok önemlidir. Enfeksiyon ve hastalıkların yayılmasını önlemek için kişisel temizliğe ciddi özen gösterilmesi gerekir. Bu kapsamda ellerin sabunla yıkanması ve iyice temizlenmesi çok önemlidir. Ellerin yıkanması dışında umumi alanlarda bulunan kişilerin dezenfektanlarla temizliğinin sağlanması lüzumlu bir alışkanlık haline getirilmelidir. Dezenfektasyon işlemleri için yaygın olarak alkoller kullanılmaktadır. Ellerin temizliği içinde en sık ve en güvenli kullanılan alkol bazlı el dezenfektanlarıdır. Ancak bu tür dezenfektanları fazla kullanmak, hassas ve kuru cilde sahip olan kişilerin cildini tahrip/tahriş edebilmektedir. Ancak geliştirilen Borlu El Dezenfektanı ALKOL İÇERMEĞİNDEN cildin tahriş olmasını da önlemektedir.

İlgili Yasa ve Reklam Yönetmelik Kurallarına Uyularak Endikasyon ve Hastalık Adı Belirterek Bitkisel Destek Ürünleriyle İlgili Tanıtım Yapılmamaktadır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Bor Jen El Temizleme Solüsyonu” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…