-25% Off

BorJEL

180,00 134,90

İçerik:
Sarı Kantaron, At Kestanesi, Isırgan, Nane, Kekik, Biberiye, Papatya Ekstraktları ile Bor ve Magnezyum Klorür Elementleri
Kullanımı: 
Cilt üzerine haricen uygulanır. Vücudun göz içi gibi hassas yerleri dışında tamamında kullanılır. Her kullanımdan önce karışımın sağlanması için çalkalanmalıdır. Sprey ile ele püskürtülerek uygulanacak bölgeye yağlanacak kadar sürülüp masaj yapılır. Karışımın emili hızlı olduğundan bazı kremler gibi kalıntı bırakmaz, kıyafete bulaşmaz. Kronik durumlarda netice alınması bakımından günde 2 defadan (sabah – akşam) az olmamak kaydıyla düzenli olarak 6 – 8 haftaya kadar kullanılması önerilir.
İlgili Yasa ve Reklam Yönetmelik Kurallarına Uyularak Endikasyon ve Hastalık Adı Belirterek Bitkisel Destek Ürünleriyle İlgili Tanıtım Yapılmamaktadır.
Stok kodu: A8WI20102020141147642 Kategoriler: Etiketler: , , ,

Açıklama

Kullanım Alanları:

Sağlıklı yaşamaya önem verenler ve yaşam kalitesini artırmak isteyenler için yukarıda belirtilen bor ve magnezyum eksikliğinden kaynaklı şikayetlere, tıbben tespit edilmiş iskelet – kas sistemi rahatsızlıklarına, cilt problemlerine ve bunların neden olduğu ağrılara karşı destek sağlamak amacıyla kullanılması tavsiye edilir. İçindeki etken maddelere karşı alerjisi olanlar, ancak doktorlarına danışarak kullanabilirler.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“BorJEL” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…