BorJEL

225,00

İçerik:
Sarı Kantaron, At Kestanesi, Isırgan, Nane, Kekik, Biberiye, Papatya Ekstraktları ile Bor ve Magnezyum Klorür Elementleri
Kullanımı: 
Cilt üzerine haricen uygulanır. Vücudun göz içi gibi hassas yerleri dışında tamamında kullanılır. Her kullanımdan önce karışımın sağlanması için çalkalanmalıdır. Sprey ile ele püskürtülerek uygulanacak bölgeye yağlanacak kadar sürülüp masaj yapılır. Karışımın emili hızlı olduğundan bazı kremler gibi kalıntı bırakmaz, kıyafete bulaşmaz. Kronik durumlarda netice alınması bakımından günde 2 defadan (sabah – akşam) az olmamak kaydıyla düzenli olarak 6 – 8 haftaya kadar kullanılması önerilir.
İlgili Yasa ve Reklam Yönetmelik Kurallarına Uyularak Endikasyon ve Hastalık Adı Belirterek Bitkisel Destek Ürünleriyle İlgili Tanıtım Yapılmamaktadır.
Stok kodu: A8WI20102020141147642 Kategoriler: Etiketler: , , ,

Açıklama

Kullanım Şekli: Cilt üzerine haricen uygulanır. Sprey ile ele püskürtülerek uygulanacak bölgeye yağlanacak kadar sürülüp masaj yapılır. Kronik durumlarda günde 2 defadan (sabah – akşam) az olmamak kaydıyla düzenli olarak 6 – 8 haftaya kadar kullanılması önerilir. İçindeki etken maddelere karşı alerjisi olanlar, ancak doktorlarına danışarak kullanabilirler.

İlgili Yasa ve Reklam Yönetmelik Kurallarına Uyularak Endikasyon ve Hastalık Adı Belirterek Bitkisel Destek Ürünleriyle İlgili Tanıtım Yapılmamaktadır.

BorJEL için 2 değerlendirme

 1. Filiz Kavuş

  Sac dökülmesi için de kullanılabilir mi

  Filiz Kavuş
  • SisOrganik

   Filiz hanım merhabalar.
   Saç dökülmesine karşı multibor iyi geliyor.
   Borjel de kullanılabilir.Desteğinizi hem oral yolla hemde lokal olarak uygulamak daha fazla fayda sağlayacaktır.
   İletişime geçmek isterseniz 0549 5032020 den ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

   SisOrganik
 2. Kübra Zorlu

  Mucize bir jel. Bütün ailenin kullanmak için bir bahanesi var. 🙂

  Kübra Zorlu
Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir