BorKoza – Dr.Octa

104,99

Borkoza® ;Çam Kozalağı Ekstreli bitkisel karışım Sağlık Bor konusunda Türkiye’nin öncüsü olan Doç.Dr. Mükerrem Şahin yani Dr.Octa tarafından formülize edilmiş yeni bir üründür. Solunuma ve akciğer sağlığına katkısı bilimsel çalışmalar ile kanıtlanmış Çam Kozalağı Ekstraktı ilk kez soğuk ekstre yöntemi ile elde edilip , Bor’un antiviral ve hücre zarını güçlendirme özelliği ve geleneksel tıbbın mucizevi bitkisi Zencefil ile birleşleştirerek Bozkoza’yı oluşturmuştur.

Stok kodu: 8680381192833 Kategoriler: Etiketler: , , ,

Açıklama

BorKoza

Her Damlasında Derin Bir Nefes Gizli.

Çam Kozalağı Ekstresi Nedir, Nasıl Yapılır?

Çam kozalakları olgunlaştıktan sonra Çamlıdere çam ormanlarından toplanması ile başlar. Toplanan bu kozalaklar kurutulur ve sonrasında öğütülür. Öğütülme sonrasında bitkisel tendür yöntemiyle demlenir ve evaporasyon ile çözücünün uzaklaştırılması aşamalarından sonra konsantre olarak elde edilir.

Kozalak içerisinde polisakkaritler, tanenler, ligninler ve çeşitli fenolik asit gibi etken maddeler vardır. Bu moleküller ekstre hariç başka bir formunda bozulmadan kalamaz. Çam Kozalağı Ekstresi, kozalak reçeli, pekmez veya kozalak şurubu değildir. Reçel veya pekmez formunda içeriğindeki etken maddelerinin çoğu bozulabildiğinden aynı etkiyi beklemek yanıltıcıdır.

Araştırmacılar bu maddelerin insan vücudunda ne gibi etkiler oluşturduğunu ve sistemi nasıl etkilediğini incelemişlerdir. Araştırma sonuçlarına göre Çam Kozalağı, özellikle Akciğer hastalıklarında rahat nefes almayı sağlaması ve hücre yenilenmesinde önemli aktördür.

İşin aslı pek çok insanın evinde yalnızca süs olarak kullandığı Çam Kozalağı birçok faydaya sahip bitkisel bir üründür. Astım ve Koah’dan Diş Eti Problemlerine, Akciğer Kanserinden öksürüğe pek çok rahatsızlığa iyi geldiği bilinen Çam Kozalağı, sağlık-bor alanında Türkiye’nin öncüsü olan Doç. Dr. Mükerrem Şahin (Dr.Octa) tarafından formülize edilerek Zencefil ve Bor ile daha güçlü hale getirilmiştir.

Borkoza® ile Çam Kozalaklarından gelen doğal şifa, hem zencefilin nefes açma etkisi, hem de Bor’un vücut direcini artırıcı etkisi ilk kez bir arada getirilerek kullanılmıştır.

BorKoza – Dr.Octa Bitkisel Destek Ürünleri

Borkoza® Çam Kozalağı Ekstreli karışım İçeriğinde Çam Kozalağı, Zencefil ve Bor Barındırır. Ayrıca Borkoza ile günlük bor ihtiyacı da alınmış olur.( 20 mg/gün)

Çam Kozalağı ;

⦁ Çam Ormanlarının Ferahlığı Solunum Yolu Hastalıklarında Rahat Nefes Almayı Sağlar
⦁ Astım Hastalığının Olumsuz Etkilerini Azaltır
⦁ Mevsim Geçişlerindeki Hastalıkları Atlatmaya Yardımcı Olur, Bağışıklık Sistemini Güçlendirir
⦁ Yıpranan Saçları Canlandırma Etkisi Yapar
⦁ Stres Seviyesini Azaltmaya Yardımcı Olur
⦁ Gün İçinde İhtiyaç Duyulan Enerjiyi Verir
⦁ Şeker Seviyesini Dengede Tutar
⦁ Diş Eti Problemlerini İyileştirmeye Yardımcı Olur
⦁ Cilt Hücrelerinin Yenilenmesine Destek Olur, Kırışıklığı ve Yaşlanmayı Azaltır

Zencefil;

⦁ Ağrıları geçirici özelliği vardır
⦁ Kalbe ve solunum yollarına iyi gelir
⦁ kolesterolün düşmesine yardımcı olur
⦁ enfeksiyonlara karşı etkilidir
⦁ Kanserle savaşır

Bor;

Çağımızın sağlık elementi Bor minerali! Dr. Octa Bor’un sağlıkta kullanılacak formlarını hazırlamakta ve ürünlerinde kullanmaktadır.
⦁ Bor hücre zarını güçlendirir.
⦁ Vücut direncini artırır
⦁ Antioksidant etkisi yüksektir
⦁ Antiviral ve anti bakteriyeldir.
⦁ Uluslararası bilimsel çalışmalar Bor’un bu özelliklerini ispatlamış ve yayınlamıştır.

Bor’un özellikle hücre zarını güçlendirme etkisi, virüslere karşı vücudun daha dirençli olmasına olanak vermiş ve Pandemi süresinde imdadımıza yetişmiştir. Şimdi Borkoza® ile hem Çam Kozalaklarından gelen doğal şifa, hem zencefilin nefes açma etkisi, hem de Bor’un vücut direncini artırıcı etkisi bir arada kullanılmış, dünyada ilk bir ürün ile karşınızdayız.

Doğal takviye edici olarak, Çam Kozalağı Ekstresi (ÇKE) bazı otoriteler tarafından kabul görmüştür. Günümüzde Japonya’da, Çam Kozalağı Özü, soğuk algınlığından kansere kadar değişen hastalıkların ve hastalıkların tedavisinde kullanılmaktadır.

Yasal Uyarı

Borkoza® ilaç değildir, takviye edici gıdadır. Hiçbir kimyasal içerik barındırmaz, tamamen bitki ekstraları kullanarak hazırlanmıştır. BorKoza, Tarım Bakanlığı onaylı TR-K-053513/DOCK2020 numaralı sertifikasyon 00876-15-10-2020 onaya sahiptir.

Borkoza®, hastalıkların tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hastalık sırasında veya ilaç kullanımı durumlarında doktorunuza danışarak kullanınız.

 

BorKoza – Dr.Octa için 2 inceleme

  1. Mehmet öz

    Ürünü uzun süredir kullanıyorum ve ciddi anlamda nefes darlığı sorunum azaldı hafif boğaz kuruluğu yaptı bende ama oda çok su içmeme yarada bazen gün içinde su içmesini unuttuğum oluyordu.

    Mehmet öz
  2. Fatma Taş

    Çocuğum için kullandık sık sık burnu tıkanıyordu şuan bu sorunu tamamen ortadan kalktı diyebilirim.

    Fatma Taş
İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…