Borpolis

124,90

Ürün içeriği ;

Propolis, Likopen, Zerdeçal, Bor ve yapılandırılmış su içerir.

Kullanımı ;

Bor-polis sıvı haldedir. Bir bardak suya durumuna uygun bir şekilde 2 yaş  üstü çocuklar için 3-5 damla, yetişkinler için 7-10 damla katılarak tüketilmesi tavsiye edilir. Günde 2 defa olmak üzere aç veya tok karnına kullanımı uygundur. Suda çözünür nitelikte olduğu için sıvı yiyecek ve içeceklerde de kullanılır .

Uyarılar ;

Astım rahatsızlığı olanların doktorlarına danışarak kullanması önerilir. Arı ürünlerine karşı belirlenmiş bir alerjisi olanlar ile hamile olanlara önerilmez.

İlgili Yasa ve Reklam Yönetmelik Kurallarına Uyularak Endikasyon ve Hastalık Adı Belirterek Bitkisel Destek Ürünleriyle İlgili Tanıtım Yapılmamaktadır.

Stok kodu: SKU1001 Kategoriler: Etiketler: , , ,

Açıklama

BOR POLİS

Türkiye’de borun öncüsü Dr.Octa, bor elementinin belirtilen bu özelliklerini nedeniyle ülkemizden temin edilen güvenilir propolisi özel bir teknikle konsantre ederek virüslere karşı etkili bir bor bileşiğiyle ilk kez birleştirmek suretiyle Borpolis diye yeni bir ürün elde etmiştir. Böylece propolisin anti-oksidant değerini ve anti-inflamatuar (iltihap giderici) özelliğini artırarak daha etkili bir propolis meydana getirmiştir.

Yasal Uyarı ;

İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır.

Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel / doğal takviye niteliğindedir.

BORPOLİS PATENTLERİMİZ

İlgili Yasa ve Reklam Yönetmelik Kurallarına Uyularak Endikasyon ve Hastalık Adı Belirterek Bitkisel Destek Ürünleriyle İlgili Tanıtım Yapılmamaktadır.

Borpolis için 3 inceleme

 1. Aysel K

  çocuklarım ile beraber kullanıyorum tadı onlara biraz acı geldi ama ürün cidden başarı kendime koruma kalkanı takılmış gibi hissettiriyor :))

  Aysel K
 2. Kamuran altay

  Etkisi tartışılmaz bir ürün diğer propolislere kıyasla güvenmeyerek aldım ama beni sevindirdi kendimi daha dinç ve atık hissediyorum.

  Kamuran altay
 3. Hakan Atalar

  propolis ne şekilde elde ediliyor? alkollemi?

  Hakan Atalar
  • SisOrganik

   Hakan bey merhabalar,
   Borpolis ve diğer ürünlerimizde dahil olmak üzere su bazlıdır. Alkol kullanılmamaktadır.

   SisOrganik
İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.