Orto-Bor Damla

104,99

Kullanım Şekli: 50 ml’lik kalsiyum takviyeli borlu bitkisel karışımdır. 1 bardak suya sabahları 5 damla, yatmadan önce 7 damla katılarak tüketilmesi tavsiye edilir. İlaç kulananların içeriğindeki kalsiyum nedeniyle bazı ilaçlarla etkileşime girebilmesi ihtimaline karşı ilaçlarıyla aynı anda kullanmaması önerilir.

İlgili Yasa ve Reklam Yönetmelik Kurallarına Uyularak Endikasyon ve Hastalık Adı Belirterek Bitkisel Destek Ürünleriyle İlgili Tanıtım Yapılmamaktadır.

Stok kodu: 8IGI10112020131951266 Kategoriler: Etiketler: , , ,

Açıklama

OrtoBor

Kalsiyum ve bor eksikliğinden kaynaklı bu olumsuzlukların ve yaş ilerledikçe ortaya çıkan ortopedik sorunların önlenmesi ve üstesinden gelinmesi amacıyla bor konusunda Türkiye’nin öncüsü Dr.Octa tarafından geliştirilerek “orto-BOR” diye yeni bir ürün hazırlanmıştır.

Kullanım Alanları:

Ortobor Damla, genel itibariyle kalsiyum ve bor eksikliğinden kaynaklı rahatsızlıklara maruz kalmamak için ya da bu rahatsızlıklardan ötürü tedavi görülüyor ise tedavilere destek amacıyla kullanılabilinir. Ayrıca kemik sağlığı sorunu yaşayanlara, vitamin-D takviyesi alanlara, menopoz dönemindeki ve her yaştaki kadınlara ve sağlıklı yaşama önem veren herkese önerilir.

Yasal Uyarı ;

İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır.

Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel / doğal takviye niteliğindedir.

Orto-Bor Damla için 1 inceleme

  1. Zehra Işıkoğlu

    Bir bayanın koşulsuz kullanması gereken bir ürün ortobor. Uyku düzeni kisinin psikolojisini kesinlikle etkileyen bir durum. Bunu da otoborla sağlamak mümkün.

    Zehra Işıkoğlu
İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…