Valide Sultan Terleme Önleyici Sprey

70,00

Valide Sultan Sprey terin deri yüzeye çıkmasını engelleyerek terlemeyi önlemeye yardımcı olur ve kötü kokulara karşı savaşır. El, ayak, koltuk altı ve tüm vücut bölgeleri için rahatlıkla kullanılabilir. Terleme sorunlarına karşı mücadelede Valide Sultan Sprey vazgeçilmeziniz olacak.

Stok kodu: 324234234234 Kategoriler:

Açıklama

Valide Sultan Sprey terin deri yüzeye çıkmasını engelleyerek terlemeyi önlemeye yardımcı olur ve kötü kokulara karşı savaşır. El, ayak, koltuk altı ve tüm vücut bölgeleri için rahatlıkla kullanılabilir. Terleme sorunlarına karşı mücadelede Valide Sultan Sprey vazgeçilmeziniz olacak.

Kullanım Şekli: Ürünü kullanmadan önce uygulanacak bölgeyi yıkayınız ve kurutunuz. Gece yatmadan önce kullanınız. İlk 1 hafta günlük daha sonrasında haftada 1-2 kez kullanınız.

Uyarılar: Serin yerde muhafa ediniz. Güneş ışığına maruz bırakmayınız. Göz ile temasından kaçınınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. Aşırı kullanımından kaçınınız.

İçindekiler: Aqua, Alcohol, AluminumChlorohydrate, PropyleneGlycol, PhenethylAlcohol, Caprylyl Glycol

Valide Sultan koltuk altı, el, ayak ve tüm vücutta aşırı terlemeyi önlemeye yardımcı olur, sizi kuru ve fresh bir yaşama kavuşturur.

• Aşırı Terleme (Hiperhidroz) nedir?
Hiperhidroz, insanın çok fazla terlediği bir durumdur; aşırı terleme için kullanılan terimdir. Hiperhidrozlu insanlar aşırı şekilde aniden terlerler hatta sıcaklık yokken ve hareket etmedikleri anda bile terleyebilirler.

• Valide Sultan Nedir?
Valide Sultan aşırı terlemeyi önlemek için özel olarak geliştirilmiş etkili sprey antiperspiranttır. Valide Sultan aşırı terleme (hiperhidroz) görülen ve normal koşullarda dahi aşırı terleyen insanlar için rahatlıkla kullanılabilir.

• Valide Sultan nasıl etki eder?
Valide Sultan, ter moleküllerinin kıvamını artırarak kümelenmesini sağlar. Bu kümeler cilt yüzeyindeki gözenekleri tıkar ve oluşan yeni terin cilt yüzeyine ulaşmasını bloke ederek aşırı terlemeyi önler.

• Valide Sultan Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?
Valide Sultan’i gece yatağa girmeden önce kullanın. Valide Sultan Terleme Önleyici Sprey’in etkinliğini artırmak için tamamen kuru cilde uygulayın. Cildinizde aşırı ter veya suyun bulunması ürünün verimini düşürebilir. Koltuk altı bölgenizi traş ettikten hemen sonra uygulamanızı tavsiye etmiyoruz. Göz ile tematan kaçınınız. Ateşten uzak tutunuz. Dik bir şekilde, 25ºC’nin altındaki serin bir yerde saklayınız. Kullandıktan sonra kapağı sıkıca kapatınız

• Aşırı terleme sorunundan kurtulmak için başka ne yapabilirim?
Kişisel temizliğinize özen gösterin. Bol ve doğal iplikten dokunan kıyafetler giyinin. Valide Sultan ile aşırı terlemeyi kontrol altına aldıktan sonra da koruyucu olarak haftada birkaç kez Valide Sultan Terleme Önleyici Sprey’i terleme sorunu olan bölgeye uygulamayı unutmayın.

• Valide Sultan Terleme Önleyici Sprey Kötü Kokulara da Etkili mi?
Valide Sultan aşırı terlemeyi kontrol altına almaya yardımcı olmasının yanı sıra terlemeye bağlı oluşan kötü koku moleküllerinin de izole edilmesini destekler, sosyal çevrenizde size bu manada da bir rahatlık sağlar.

• Valide Sultan TERLEME ÖNLEYİCİ SPREY İLE DAİMA KURU VE FRESH BİR YAŞAMA KAVUŞUN…

• MEMNUNİYETİNİZİ GARANTİ EDİYORUZ. ..

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Valide Sultan Terleme Önleyici Sprey” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir